Odoo - Usługi integracyjne i systemoweIntegracja z płatnościami on-line

Utworzyliśmy konektor do płatności on-line PayU wielowalutowych i cyklicznych.
Konektor pozwala na automatyczne potwierdzenia zapłaty za zamówienie w wbudowanym sklepie internetowym Odoo. Po uzyskaniu potwierdzenia Odoo generuje WZ oznaczający, że paczka może być wysłana.

Integracja z firmami kurierskimi DHL, DPD, UPS, Hermes, Fedex i Yodel

Opracowaliśmy konektor do przesyłek firmy DHL, DPD, UPS, Hermes, Fedex i Yodel.
Konektor pozwala zarejestrowac przezyłkę z dokumentu WZ, Następnie pobrać systemu kuriera etykietę i ją od razu wydrukowac do naklejenia. Następnie z wybranych WZtek lub z fali pobrań można pobrać z systemu kuriera protokół dla zgłoszonych paczek.

Integracja z drukarkami fiskalnymi

Opracowaliśmy konektor do drukarek fiskalnych Novitus. Konektor może działać ze standardowymi modułami point-of-sale i pos_restaurant. Pozwala na korzystanie z większości funkcji sprzedażowych dostępnych w module i w drukarce.s

Integracja z deklaracjami podatkowymi i ZUS

Istnieje możliwość generowania z poziomu Odoo deklaracji podatkowych oraz ZUS do wysyłki z podpisem elektronicznym.

Integracja z drukarkami przemysłowymi

Integrujemy Odoo z drukarkami przemysłowymi do znakowania towarów m. in. firmy EBS Ink-Jet Systems (www.ebs-inkjet.com).

Integracja ze sklepami internetowymi

W trakcie współpracy z naszymi zagranicznymi klientami nabraliśmy dużego doświadczenia we wdrażaniu Odoo jako elementu integracji ze skepem internetowym. Znamy patformę do łączenia Odoo ze sklepami internetowymi i jesteśmy gotowi napisać konektor do dowolnego sklepu. Mamy duże doświadczenie w łączeniu Odoo z Magento przy użyciu gotowego konektora. Patforma jest częściwo przygotowania do połączenia Odoo z Prestashop.

Integracja z bankami

W trakcie wdrożeń wypracowaliśmy własną platformę do integracji z bankami. Platforma ta potrafi zarówno wspomagać import wyciągów, jak i eksport płatności. Da konkretnego banku należy dopisać Parser (konektor), który pozwoli współpracować Odoo z bankiem klienta. Naszym najświeższym osiągnięciem jest konektor Odoo  - ING_WebService. Potrafi on online pobierać wyciągi i je uzgadniać z fakturami w Odoo, oraz eksportować przelewy wychodzące do zatwierdzenia w ING BusinessOnline.

Integracja z czytnikami kodów kreskowych i drukarek kodów kreskowych

Dla swoich kiientów dopisaiśmy wiele funkcjonalności do zastosowania czytników kodów kreskowych, które upraszczajy pracę przy wielkiej liczbie produktów do obsługi. Funkcjonalności polegały na wyszukiwaniu produktów lub opakowań, na rejestrowaniu czynności na produktach, na tworzeniu nowych produktów lub ich numerów seryjnych.

Komplementarnym elementem tej pracy było projektowanie wydruków etykiet na produkty lub opakowania do późniejszej obsługi kodów kreskowych tych produktów przy pomocy czytników kodów kreskowych.

Obsługa systemów

Przy wdrażaniu i rozwijaniu systemu Odoo ściśle współpracujemy z firmą Cirrus w zakresie instalacji systemów (Debian lub Ubuntu), instalacji maszyn wirtualnych (w tym na serwisach Amazon), macierzy sieciowych i silników bazodanowydh (Postgres dla Odoo) oraz systemów backupowania. Firma Cirrus zapewnia również integrację systemu Odoo z pocztą, z softwarową centralą telefoniczną (Asterisk) i innymi systemami, które będą wymagane przez klienta.

Cirrus ma bardzo długie doświadczenie w instalacji i zdalnym utrzymaniu różnych systemów open source u swoich klientów. Jest pierwszym polskim "Ubuntu Solution Provider".